Deze website maakt gebruik van cookies.
Noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk voor het goed functioneren van de website.
Functionele cookies
Deze cookies verbeteren de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, zodat u sneller de juiste informatie ziet.
Online surfgedrag cookies
Deze cookies worden gebruikt om statistieken te verzamelen. Zo kunnen we onze informatie optimaliseren voor uw gebruik. De informatie is niet te herleiden tot personen.
Meer weten...
EN NL

Ligplaatsenreserveringen

De selectie is gesorteerd op scheepsnaam. U kunt de selectie sorteren op aankomst datum door bovenaan in de kolom op het woord "aankomst" te klikken.

De ligplaats is vervolgens gemakkelijk terug te vinden op de digitale kaart met ligplaatsen.

De ligplaatsen en tijden zijn onder voorbehoud, het kan zijn dat een schip tussendoor verhaalt of tijdelijk de ligplaats verlaat voor een korte periode.

Scheepsnaam Lengte Ligplaats Aankomst Vertrek
A-ROSA AQUA 135 Ruijterkade oost, steiger D 24-06-2016 09:00 26-06-2016 13:00
A-ROSA AQUA 135 Ruijterkade West 08-07-2016 08:30 10-07-2016 13:00
A-ROSA BRAVA 135 Ruijterkade oost, steiger C 28-06-2016 08:30 28-06-2016 23:59
A-ROSA FLORA 135 Ruijterkade West 09-07-2016 18:30 10-07-2016 23:00
A-ROSA VIVA 135 Ruijterkade oost, steiger C 27-06-2016 05:00 27-06-2016 23:00
A-ROSA VIVA 135 Ruijterkade oost, steiger A 04-07-2016 05:00 04-07-2016 23:00
ALEMANNIA 110 Ruijterkade oost, steiger B 29-06-2016 07:30 29-06-2016 23:00
ALEMANNIA 110 Ruijterkade oost, steiger B 05-07-2016 05:00 06-07-2016 13:00
ALINA 135 Ruijterkade oost, steiger C 27-06-2016 09:30 28-06-2016 03:30
ALINA 135 Ruijterkade oost, steiger D 04-07-2016 09:30 05-07-2016 06:00
AMABELLA 135 Ruijterkade oost, steiger C 01-07-2016 13:30 03-07-2016 09:00
AMACERTO 135 Ruijterkade West 05-07-2016 12:00 07-07-2016 09:00
AMADEUS ELEGANT 110 Ruijterkade oost, steiger B 30-06-2016 08:30 30-06-2016 16:00
AMADEUS PRINCESS 110 Ruijterkade oost, steiger A 08-07-2016 08:30 10-07-2016 14:00
AMADEUS SILVER 135 Ruijterkade oost, steiger D 07-07-2016 07:30 09-07-2016 08:30
AMADEUS SILVER III 135 Ruijterkade West 25-06-2016 08:00 25-06-2016 16:00
AMADEUS SILVER III 135 Ruijterkade oost, steiger D 05-07-2016 07:00 05-07-2016 17:00
AMALYRA 110 Ruijterkade oost, steiger A 23-06-2016 13:30 26-06-2016 09:00
AMAPRIMA 135 Ruijterkade oost, steiger C 03-07-2016 13:30 05-07-2016 09:00
AMAREINA 135 Ruijterkade oost, steiger D 30-06-2016 13:30 02-07-2016 09:00
AMASTELLA 135 Ruijterkade West 22-06-2016 13:30 24-06-2016 09:00
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 24-06-2016 12:00 25-06-2016 18:30
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 01-07-2016 12:00 02-07-2016 18:30
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 08-07-2016 12:00 09-07-2016 18:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 24-06-2016 10:00 26-06-2016 07:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 01-07-2016 10:00 03-07-2016 07:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 08-07-2016 10:00 10-07-2016 07:30
ANTONIO BELLUCCI 110 Steiger 18 A 09-07-2016 08:30 09-07-2016 20:30
AVALON FELICITY 110 Ruijterkade oost 02-07-2016 08:00 04-07-2016 17:00
AVALON ILLUMINATION 135 Ruijterkade West 07-07-2016 07:00 09-07-2016 17:00
AVALON IMAGERY II 110 Ruijterkade oost, steiger B 24-06-2016 08:00 26-06-2016 17:00
AVALON IMAGERY II 110 Ruijterkade oost, steiger B 08-07-2016 08:00 10-07-2016 17:00
AVALON PANORAMA 135 Ruijterkade oost 30-06-2016 07:00 02-07-2016 17:00
AVALON TRANQUILITY II 110 Ruijterkade oost, steiger B 01-07-2016 08:00 03-07-2016 17:00
BELLEJOUR 127 Javakade, ligplaats 1 05-07-2016 03:00 06-07-2016 19:00
BELLEJOUR 127 Ruijterkade oost, steiger B 07-07-2016 16:30 07-07-2016 23:00
BELLEJOUR 127 Javakade, ligplaats 1 09-07-2016 07:00 10-07-2016 08:00
BELLRIVA 104 Steiger 18 A 24-06-2016 08:30 25-06-2016 07:00
BELLRIVA 104 Steiger 18 B 04-07-2016 08:30 05-07-2016 06:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 24-06-2016 16:30 24-06-2016 18:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 24-06-2016 21:45 24-06-2016 23:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 01-07-2016 17:30 01-07-2016 19:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 01-07-2016 22:45 01-07-2016 23:59
BOOT 2 27 Steiger 14 Buitenkant 24-06-2016 19:30 24-06-2016 21:30
BOOT 2 27 Steiger 14 Buitenkant 24-06-2016 23:45 25-06-2016 01:00
BOOT 2 27 Zouthaven 29-06-2016 19:00 29-06-2016 21:00
BOOT 2 27 Zouthaven 29-06-2016 23:45 30-06-2016 01:00
BOOT 2 27 Steiger 14 Binnenkant 02-07-2016 20:45 02-07-2016 22:00
BOOT 2 27 Steiger 14 Buitenkant 03-07-2016 15:30 03-07-2016 17:00
BOOT 2 27 Steiger 14 Buitenkant 03-07-2016 19:45 03-07-2016 21:00
BOOT 2 27 Steiger 14 Binnenkant 09-07-2016 16:30 09-07-2016 18:30
BOOT 2 27 Steiger 14 Binnenkant 09-07-2016 19:45 09-07-2016 21:00
BOOT 5 20 Steiger 14 Buitenkant 02-07-2016 16:00 02-07-2016 17:30
BOOT 8 36 Steiger 14 Binnenkant 24-06-2016 19:30 24-06-2016 21:30
BOOT 8 36 Steiger 14 Binnenkant 24-06-2016 23:45 25-06-2016 01:00
BOOT 8 36 Steiger 14 Binnenkant 01-07-2016 16:30 01-07-2016 18:30
BOOT 8 36 Steiger 14 Binnenkant 01-07-2016 21:45 01-07-2016 23:00
CALYPSO 75 Steiger 18 A 02-07-2016 20:00 03-07-2016 18:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 24-06-2016 18:30 24-06-2016 19:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Buitenkant 24-06-2016 22:30 24-06-2016 23:00
DE JORDAAN 32 Zouthaven 27-06-2016 17:00 27-06-2016 17:30
DE JORDAAN 32 Zouthaven 27-06-2016 19:30 27-06-2016 20:00
DE JORDAAN 32 Zouthaven 27-06-2016 22:00 27-06-2016 22:30
DE ZONNEBLOEM 116 Ruijterkade West 01-07-2016 09:45 01-07-2016 17:30
ELEGANT LADY 110 Ruijterkade oost, steiger B 02-07-2016 07:00 02-07-2016 18:00
EMERALD DAWN 135 Ruijterkade oost 24-06-2016 09:00 26-06-2016 12:30
EMERALD DAWN 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 08-07-2016 09:00 10-07-2016 12:30
EMERALD SKY 135 Ruijterkade oost, steiger C 08-07-2016 09:00 10-07-2016 12:30
ESPRIT 110 Ruijterkade oost, steiger A 01-07-2016 08:30 03-07-2016 08:30
EXCELLENCE ALLEGRA 135 Ruijterkade West 25-06-2016 02:30 26-06-2016 08:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 Ruijterkade oost, steiger D 03-07-2016 20:30 04-07-2016 12:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 09-07-2016 02:30 10-07-2016 08:00
EXCELLENCE QUEEN 110 Ruijterkade oost, steiger A 22-06-2016 20:00 24-06-2016 02:00
EXCELLENCE QUEEN 110 Ruijterkade oost, steiger B 27-06-2016 12:30 28-06-2016 07:00
EXCELLENCE QUEEN 110 Ruijterkade oost, steiger A 06-07-2016 20:00 07-07-2016 13:30
FLUVIUS 69 Tolhuis ligplaats 2 24-06-2016 11:00 25-06-2016 14:30
FLUVIUS 69 Tolhuis ligplaats 2 08-07-2016 11:00 09-07-2016 14:30
GRACE 135 Ruijterkade oost 09-07-2016 01:00 11-07-2016 08:30
HEINRICH HEINE 107 Steiger 18 A 04-07-2016 08:00 05-07-2016 06:00
INSPIRE 135 Ruijterkade oost 27-06-2016 07:30 29-06-2016 18:00
LAFAYETTE 90 Steiger 18 A 25-06-2016 23:30 28-06-2016 20:00
MOBY QUEEN 35 Steiger 14 Buitenkant 25-06-2016 14:30 25-06-2016 15:15
MOBY QUEEN 35 Steiger 14 Buitenkant 25-06-2016 20:00 25-06-2016 20:30
MONET 110 Steiger 18 B 25-06-2016 13:00 27-06-2016 20:00
PRINS WILLEM ALEXANDER 85 Steiger 17 A 24-06-2016 12:00 27-06-2016 09:00
RHEIN MELODIE 133 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 24-06-2016 11:30 26-06-2016 13:30
RHEIN MELODIE 133 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 08-07-2016 11:30 10-07-2016 13:30
RIVER ART 110 Ruijterkade oost, steiger B 26-06-2016 08:00 26-06-2016 23:59
RIVER ART 110 Steiger 18 B 03-07-2016 07:30 03-07-2016 14:00
RIVER ART 110 Steiger 17 B 04-07-2016 12:00 05-07-2016 05:00
RIVER EMPRESS 110 Ruijterkade oost, steiger A 29-06-2016 04:00 29-06-2016 16:15
S.S. ANTOINETTE 135 Ruijterkade oost, steiger C 26-06-2016 04:00 26-06-2016 16:00
S.S. ANTOINETTE 135 Ruijterkade oost, steiger C 10-07-2016 04:00 10-07-2016 16:00
SCENIC AMBER 135 Ruijterkade oost, steiger D 26-06-2016 08:30 28-06-2016 12:15
SCENIC JADE 135 Ruijterkade oost, steiger C 28-06-2016 08:30 30-06-2016 12:30
SCENIC JASPER 135 Ruijterkade oost, steiger C 03-07-2016 08:30 05-07-2016 12:30
SCENIC PEARL 135 Ruijterkade oost, steiger D 10-07-2016 08:30 11-07-2016 21:00
SCENIC RUBY 135 Ruijterkade oost, steiger C 05-07-2016 08:30 07-07-2016 12:15
SERENA 90 Steiger 17 B 24-06-2016 11:30 25-06-2016 17:30
SERENA 90 Steiger 17 B 01-07-2016 11:30 02-07-2016 17:30
SERENA 90 Steiger 17 B 08-07-2016 11:30 10-07-2016 05:00
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 1 24-06-2016 12:30 26-06-2016 09:30
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 1 01-07-2016 12:30 03-07-2016 09:30
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 1 08-07-2016 12:30 10-07-2016 09:30
SOUND OF MUSIC 110 Steiger 18 B 29-06-2016 08:30 01-07-2016 13:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Binnenkant 26-06-2016 13:30 26-06-2016 14:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Binnenkant 26-06-2016 17:00 26-06-2016 17:30
STORTEMELK 38 Tolhuis ligplaats 1 30-06-2016 12:45 30-06-2016 14:15
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 01-07-2016 17:45 01-07-2016 18:15
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 01-07-2016 21:00 01-07-2016 21:30
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 24-06-2016 19:00 24-06-2016 21:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 24-06-2016 23:00 25-06-2016 01:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 25-06-2016 19:00 25-06-2016 23:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Binnenkant 25-06-2016 23:00 26-06-2016 01:00
SWITZERLAND II 100 Steiger 18 B 24-06-2016 16:00 28-06-2016 12:30
SWITZERLAND II 100 Steiger 18 B 08-07-2016 16:00 12-07-2016 12:30
TRAVELMARVEL DIAMOND 135 Ruijterkade West 03-07-2016 10:00 05-07-2016 08:45
TRAVELMARVEL SAPPHIRE 135 Ruijterkade oost, steiger C 07-07-2016 10:00 09-07-2016 08:45
TREASURES 110 Ruijterkade oost, steiger B 08-07-2016 08:30 10-07-2016 08:30
VIKING ALRUNA 135 Ruijterkade oost, steiger C 25-06-2016 02:00 25-06-2016 23:00
VIKING ALRUNA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 09-07-2016 02:00 09-07-2016 23:00
VIKING BALDUR 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 26-06-2016 01:00 26-06-2016 23:59
VIKING BRAGI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 09-07-2016 01:00 09-07-2016 23:59
VIKING EIR 135 Ruijterkade oost, steiger C 24-06-2016 02:00 24-06-2016 23:30
VIKING EIR 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 08-07-2016 02:00 08-07-2016 23:30
VIKING EISTLA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 01-07-2016 02:00 01-07-2016 12:00
VIKING GEFJON 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 01-07-2016 01:00 01-07-2016 23:59
VIKING HLIN 135 Ruijterkade oost, steiger C 26-06-2016 02:00 26-06-2016 23:30
VIKING HLIN 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 10-07-2016 02:00 10-07-2016 23:30
VIKING IDI 135 Ruijterkade West 29-06-2016 02:00 29-06-2016 23:30
VIKING INGVI 135 Ruijterkade West 02-07-2016 01:00 02-07-2016 23:59
VIKING KARA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 03-07-2016 02:00 03-07-2016 23:30
VIKING KVASIR 135 Ruijterkade oost, steiger D 06-07-2016 02:00 06-07-2016 23:30
VIKING LOFN 135 Ruijterkade oost 05-07-2016 02:00 07-07-2016 23:30
VIKING MAGNI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 10-07-2016 01:00 10-07-2016 23:59
VIKING MANI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 01-07-2016 02:00 01-07-2016 23:30
VIKING MIMIR 135 Ruijterkade oost, steiger C 24-06-2016 01:00 24-06-2016 23:59
VIKING SKADI 135 Ruijterkade oost, steiger C 25-06-2016 01:00 25-06-2016 23:59
VIKING SKIRNIR 135 Ruijterkade oost, steiger B 04-07-2016 01:00 04-07-2016 23:59
VIKING TIALFI 135 Ruijterkade West 02-07-2016 02:00 02-07-2016 23:30
VIKING VIDAR 135 Ruijterkade West 26-06-2016 02:00 28-06-2016 23:30
VIKING VILI 135 Ruijterkade oost 08-07-2016 01:00 08-07-2016 23:59
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Steiger 14 Buitenkant 24-06-2016 18:45 24-06-2016 19:15
WAPEN VAN AMSTERDAM 39 Steiger 14 Binnenkant 24-06-2016 22:00 24-06-2016 22:30