Deze website maakt gebruik van cookies.
Noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk voor het goed functioneren van de website.
Functionele cookies
Deze cookies verbeteren de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, zodat u sneller de juiste informatie ziet.
Online surfgedrag cookies
Deze cookies worden gebruikt om statistieken te verzamelen. Zo kunnen we onze informatie optimaliseren voor uw gebruik. De informatie is niet te herleiden tot personen.
Meer weten...
EN NL

Ligplaatsenreserveringen

De selectie is gesorteerd op scheepsnaam. U kunt de selectie sorteren op aankomst datum door bovenaan in de kolom op het woord "aankomst" te klikken.

De ligplaats is vervolgens gemakkelijk terug te vinden op de digitale kaart met ligplaatsen.

De ligplaatsen en tijden zijn onder voorbehoud, het kan zijn dat een schip tussendoor verhaalt of tijdelijk de ligplaats verlaat voor een korte periode.

Scheepsnaam Lengte Ligplaats Aankomst Vertrek
A-ROSA AQUA 135 Ruijterkade oost, steiger B 09-05-2016 05:00 09-05-2016 23:00
A-ROSA BRAVA 135 Ruijterkade oost, steiger B 02-05-2016 06:00 02-05-2016 23:00
A-ROSA BRAVA 135 Ruijterkade oost, steiger B 10-05-2016 05:00 10-05-2016 23:00
A-ROSA FLORA 135 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 01-05-2016 05:00 01-05-2016 23:00
A-ROSA VIVA 135 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 01-05-2016 05:00 01-05-2016 23:00
A-ROSA VIVA 135 Ruijterkade oost, steiger B 10-05-2016 08:00 10-05-2016 23:00
ALEMANNIA 110 Steiger 18 B 09-05-2016 09:00 10-05-2016 12:00
ALEMANNIA 110 Ruijterkade oost, steiger A 12-05-2016 07:30 12-05-2016 23:00
ALINA 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 01-05-2016 09:30 02-05-2016 03:30
ALINA 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 08-05-2016 09:30 09-05-2016 03:30
ALINA 135 Ruijterkade oost, steiger C 13-05-2016 09:30 14-05-2016 03:30
AMABELLA 135 Ruijterkade oost 06-05-2016 13:30 08-05-2016 09:00
AMACERTO 135 Ruijterkade West 10-05-2016 12:00 12-05-2016 09:00
AMADEUS 1 110 Ruijterkade oost, steiger A 06-05-2016 12:00 08-05-2016 14:00
AMADEUS PRINCESS 110 Ruijterkade oost, steiger B 27-04-2016 18:00 29-04-2016 08:00
AMADEUS SILVER 135 Ruijterkade oost, steiger D 03-05-2016 23:00 07-05-2016 09:30
AMADEUS SILVER 135 Ruijterkade West 12-05-2016 20:30 14-05-2016 16:00
AMADEUS SILVER II 135 Ruijterkade oost, steiger D 05-05-2016 23:00 09-05-2016 08:30
AMADEUS SILVER III 135 Ruijterkade oost, steiger D 29-04-2016 08:00 01-05-2016 14:00
AMADEUS SILVER III 135 Ruijterkade oost, steiger C 06-05-2016 18:00 08-05-2016 14:00
AMADEUS SILVER III 135 Ruijterkade West 13-05-2016 18:00 15-05-2016 08:30
AMALYRA 110 Ruijterkade oost, steiger A 28-04-2016 12:00 01-05-2016 09:00
AMAPRIMA 135 Ruijterkade oost, steiger C 01-05-2016 23:59 03-05-2016 12:00
AMAPRIMA 135 Ruijterkade oost, steiger C 08-05-2016 07:30 10-05-2016 10:00
AMAREINA 135 Ruijterkade oost 05-05-2016 13:30 07-05-2016 09:00
AMASERENA 135 Ruijterkade oost, steiger C 30-04-2016 07:30 02-05-2016 10:00
AMASTELLA 135 Ruijterkade oost, steiger C 27-04-2016 07:30 29-04-2016 09:00
AMAVIOLA 135 Ruijterkade oost 27-04-2016 07:30 29-04-2016 12:00
AMAVIOLA 135 Ruijterkade oost, steiger C 04-05-2016 07:30 06-05-2016 12:00
AMAVIOLA 135 Ruijterkade oost, steiger C 11-05-2016 07:30 13-05-2016 10:00
AMELIA 135 Ruijterkade West 01-05-2016 09:30 02-05-2016 03:30
ANDANTE 75 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 12-05-2016 17:30 12-05-2016 19:30
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 29-04-2016 12:00 30-04-2016 18:30
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 06-05-2016 12:00 07-05-2016 18:30
ANGELA ESMEE 80 Azartplein 13-05-2016 12:00 14-05-2016 18:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 29-04-2016 10:00 01-05-2016 07:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 06-05-2016 10:00 08-05-2016 07:30
ANNA MARIA AGNES 73 Azartplein 13-05-2016 10:00 15-05-2016 07:30
ANTONIO BELLUCCI 110 Ruijterkade oost, steiger B 29-04-2016 08:00 29-04-2016 20:30
ANTONIO BELLUCCI 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 07-05-2016 08:00 07-05-2016 20:30
ARLENE 92 Steiger 18 A 28-04-2016 15:00 29-04-2016 09:00
ARLENE 92 Veemkade PTA, LP 2 SB (palen 24 en 32) 03-05-2016 15:00 05-05-2016 13:00
AVALON ARTISTRY II 110 Ruijterkade oost, steiger B 04-05-2016 04:00 06-05-2016 17:00
AVALON EXPRESSION 135 Ruijterkade oost 09-05-2016 01:00 11-05-2016 17:00
AVALON FELICITY 110 Ruijterkade oost, steiger A 07-05-2016 08:00 09-05-2016 17:00
AVALON ILLUMINATION 135 Ruijterkade oost 27-04-2016 21:30 30-04-2016 17:00
AVALON IMAGERY II 110 Ruijterkade oost, steiger B 29-04-2016 08:00 01-05-2016 17:00
AVALON IMAGERY II 110 Steiger 18 B 13-05-2016 08:00 15-05-2016 17:00
AVALON IMPRESSION 135 Ruijterkade West 02-05-2016 01:00 04-05-2016 17:00
AVALON TRANQUILITY II 110 Ruijterkade oost, steiger B 06-05-2016 08:00 08-05-2016 17:00
BEETHOVEN 110 Steiger 18 B 26-04-2016 17:00 29-04-2016 23:00
BELLEJOUR 127 Javakade, ligplaats 1 28-04-2016 18:00 01-05-2016 08:00
BELLEJOUR 127 Javakade, ligplaats 1 13-05-2016 09:30 15-05-2016 08:00
BELLRIVA 104 Steiger 17 B 11-05-2016 08:30 12-05-2016 07:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 05-05-2016 11:30 05-05-2016 13:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 05-05-2016 17:45 05-05-2016 19:30
CALYPSO 75 Tolhuis ligplaats 2 29-04-2016 10:00 30-04-2016 06:00
CHARLES DICKENS 110 Steiger 18 A 03-05-2016 08:30 03-05-2016 22:00
DA VINCI 105 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 07-05-2016 16:00 09-05-2016 09:30
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Binnenkant 29-04-2016 16:00 29-04-2016 18:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Binnenkant 30-04-2016 18:30 30-04-2016 19:00
DE JORDAAN 32 Steiger 14 Binnenkant 30-04-2016 22:30 30-04-2016 23:00
DE ZONNEBLOEM 116 Ruijterkade West 28-04-2016 12:00 29-04-2016 05:00
DOUCE FRANCE 110 Steiger 18 B 04-05-2016 17:00 08-05-2016 09:00
DOUCE FRANCE 110 Steiger 18 B 12-05-2016 17:00 15-05-2016 23:00
EDELWEISS 110 Steiger 18 B 03-05-2016 08:30 03-05-2016 20:00
EDELWEISS 110 Ruijterkade oost, steiger A 11-05-2016 08:30 11-05-2016 20:00
EMERALD DAWN 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 29-04-2016 09:00 01-05-2016 12:30
EMERALD STAR 135 Ruijterkade oost, steiger D 02-05-2016 20:00 04-05-2016 18:00
EMERALD STAR 135 Ruijterkade oost, steiger C 09-05-2016 17:00 11-05-2016 12:30
EMERALD SUN 135 Ruijterkade oost, steiger C 11-05-2016 09:00 13-05-2016 12:30
FLUVIUS 69 Tolhuis ligplaats 2 13-05-2016 11:00 14-05-2016 14:30
GERARD SCHMITTER 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 05-05-2016 13:00 06-05-2016 23:00
GERARD SCHMITTER 110 Steiger 17 B 12-05-2016 07:00 14-05-2016 23:00
GRACE 135 Ruijterkade oost 13-05-2016 01:00 15-05-2016 18:00
HEINRICH HEINE 107 Steiger 17 B 03-05-2016 08:00 04-05-2016 03:30
HEINRICH HEINE 107 Steiger 17 A 07-05-2016 08:00 08-05-2016 03:30
HEMINGWAY 105 Javakade, ligplaats 1 03-05-2016 08:00 04-05-2016 05:00
HEMINGWAY 105 Steiger 17 A 11-05-2016 08:00 12-05-2016 05:00
INSPIRE 135 Ruijterkade oost 01-05-2016 02:00 03-05-2016 18:00
LA BOHEME 105 Ruijterkade oost, steiger A 29-04-2016 23:00 02-05-2016 23:00
LADY ANNE 70 Ruijterkade oost, steiger A 28-04-2016 13:00 01-05-2016 07:00
LADY ANNE 70 Steiger 18 B 02-05-2016 13:00 03-05-2016 10:00
LAFAYETTE 90 Steiger 18 A 08-05-2016 23:30 11-05-2016 20:00
LORD BYRON 110 Steiger 18 B 30-04-2016 13:30 02-05-2016 12:30
LORD BYRON 110 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 07-05-2016 13:30 08-05-2016 12:30
MERLIJN 50 Steiger 15 A 07-05-2016 10:00 07-05-2016 14:30
MONA LISA 82 Steiger 17 B 29-04-2016 17:00 02-05-2016 23:45
Multatuli 20 Steiger 14 Binnenkant 30-04-2016 17:30 30-04-2016 17:45
OLYMPIA 89 Steiger 17 B 27-04-2016 18:00 29-04-2016 16:00
OLYMPIA 89 Tolhuis ligplaats 2 02-05-2016 18:00 04-05-2016 23:00
PETER DE GROTE 31 Steiger 14 Binnenkant 30-04-2016 11:00 30-04-2016 11:45
PETER DE GROTE 31 Steiger 14 Binnenkant 30-04-2016 16:45 30-04-2016 17:15
POSEIDON 78 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 05-05-2016 15:00 06-05-2016 08:30
PRINSES CHRISTINA 71 Steiger 18 A 28-04-2016 13:00 29-04-2016 15:30
PRINSES CHRISTINA 71 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 29-04-2016 16:00 30-04-2016 12:00
PRINSES CHRISTINA 71 Tolhuis ligplaats 1 02-05-2016 13:00 04-05-2016 06:00
PURE LINER 2 64 Zouthaven 12-05-2016 18:00 12-05-2016 20:00
PURE LINER 2 64 Zouthaven 12-05-2016 22:00 12-05-2016 23:00
QUO VADIS 45 Steiger 15 A 29-04-2016 12:00 30-04-2016 14:30
REX RHENI 90 Tolhuis ligplaats 1 29-04-2016 12:00 30-04-2016 19:00
REX RHENI 90 Steiger 17 B 04-05-2016 12:15 06-05-2016 06:00
RHEIN MELODIE 133 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 29-04-2016 11:30 01-05-2016 13:30
RHEIN MELODIE 133 Ruijterkade oost, steiger B 13-05-2016 11:30 15-05-2016 13:30
RHINE PRINCESS 84 SUEZHAVEN 28-04-2016 13:00 29-04-2016 14:00
RHINE PRINCESS 84 Tolhuis ligplaats 2 02-05-2016 11:00 02-05-2016 14:00
RHINE PRINCESS 84 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 05-05-2016 14:00 06-05-2016 14:00
RHINE PRINCESS 84 Steiger 17 A 09-05-2016 11:00 09-05-2016 14:00
RIGOLETTO 105 Tolhuis ligplaats 1 27-04-2016 08:30 30-04-2016 19:00
RIVER ADAGIO 126 Ruijterkade oost, steiger B 02-05-2016 21:30 04-05-2016 13:00
RIVER ADAGIO 126 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 07-05-2016 00:30 08-05-2016 14:00
RIVER AMBASSADOR 110 Ruijterkade oost, steiger B 30-04-2016 17:00 01-05-2016 18:00
RIVER ART 110 SUEZHAVEN 28-04-2016 08:00 29-04-2016 08:00
RIVER ART 110 Ruijterkade oost, steiger B 03-05-2016 08:00 04-05-2016 08:00
RIVER DUCHESS 110 Ruijterkade oost, steiger A 02-05-2016 21:00 04-05-2016 16:15
RIVER EMPRESS 110 Steiger 18 B 04-05-2016 04:00 04-05-2016 16:15
RIVER HARMONY 110 SUEZHAVEN 28-04-2016 12:00 29-04-2016 23:55
RIVER HARMONY 110 Javakade, ligplaats 1 06-05-2016 01:00 07-05-2016 14:00
RIVER QUEEN 110 Steiger 18 B 29-04-2016 21:00 02-05-2016 13:00
RIVER RHAPSODY 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 29-04-2016 21:30 01-05-2016 13:00
RIVER RHAPSODY 110 Ruijterkade oost 04-05-2016 00:30 04-05-2016 12:00
RIVER SPLENDOR 135 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 03-05-2016 02:30 05-05-2016 23:30
RIVER SPLENDOR 135 Ruijterkade oost, steiger B 12-05-2016 02:30 14-05-2016 11:00
RIVER VOYAGER 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 30-04-2016 08:00 02-05-2016 11:00
ROTTERDAM 76 Steiger 17 B 29-04-2016 21:00 02-05-2016 06:00
ROYAL CROWN 110 Javakade, ligplaats 1 28-04-2016 10:00 29-04-2016 14:00
S.S. ANTOINETTE 135 Ruijterkade oost, steiger D 01-05-2016 04:00 01-05-2016 16:00
SANNE SOPHIA (zeilvaart) 53 Steiger 14 Buitenkant 29-04-2016 11:00 29-04-2016 13:00
SANNE SOPHIA (zeilvaart) 53 Steiger 14 Buitenkant 29-04-2016 17:00 29-04-2016 19:00
SCENIC JADE 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 03-05-2016 01:00 04-05-2016 21:00
SCENIC OPAL 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 09-05-2016 07:00 10-05-2016 12:15
SCENIC PEARL 135 Ruijterkade oost, steiger C 08-05-2016 08:30 09-05-2016 21:00
SCENIC RUBY 135 Ruijterkade West 02-05-2016 17:00 05-05-2016 16:00
SCENIC RUBY 135 Ruijterkade oost, steiger D 09-05-2016 04:00 12-05-2016 12:15
SERENA 90 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 29-04-2016 15:00 30-04-2016 17:30
SERENA 90 Tolhuis ligplaats 2 06-05-2016 15:00 07-05-2016 17:30
SERENA 90 Steiger 17 A 13-05-2016 15:00 14-05-2016 17:30
SERENADE 1 110 Ruijterkade oost, steiger A 06-05-2016 09:00 08-05-2016 13:00
SIR WINSTON 68 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 29-04-2016 12:30 01-05-2016 09:30
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 1 06-05-2016 12:30 08-05-2016 09:30
SIR WINSTON 68 Tolhuis ligplaats 1 13-05-2016 12:30 15-05-2016 09:30
SONATA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 01-05-2016 09:30 02-05-2016 14:00
SONATA 135 Ruijterkade oost, steiger D 07-05-2016 09:30 08-05-2016 14:00
SONATA 135 Ruijterkade oost, steiger A 13-05-2016 09:30 14-05-2016 14:00
SOUND OF MUSIC 110 Steiger 18 A 04-05-2016 08:30 06-05-2016 13:00
STATENDAM 104 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 30-04-2016 05:00 30-04-2016 23:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 01-05-2016 09:30 01-05-2016 10:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 05-05-2016 10:00 05-05-2016 10:30
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 08-05-2016 13:30 08-05-2016 14:00
STORTEMELK 38 Steiger 14 Buitenkant 08-05-2016 17:00 08-05-2016 17:30
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Buitenkant 30-04-2016 19:00 30-04-2016 21:00
SUPPERCLUB 51 Steiger 14 Buitenkant 30-04-2016 23:00 01-05-2016 01:00
SWISS CROWN 110 Veemkade PTA, LP 3 SB (palen 15 en 24) 07-05-2016 10:00 08-05-2016 06:00
SWISS JEWEL 110 Ruijterkade West 06-05-2016 06:00 08-05-2016 08:30
SWISS PEARL 110 Veemkade PTA, LP 4 SB (palen 8 en 15) 30-04-2016 06:00 02-05-2016 13:00
SWISS PEARL 110 Steiger 18 A 05-05-2016 20:30 06-05-2016 17:00
SWISS PEARL 110 Steiger 18 B 10-05-2016 20:30 12-05-2016 12:00
SWITZERLAND II 100 Steiger 18 B 09-05-2016 09:00 09-05-2016 13:30
SWITZERLAND II 100 Steiger 18 A 13-05-2016 21:00 14-05-2016 09:00
SYMPHONIE 110 Steiger 18 A 29-04-2016 17:00 03-05-2016 09:00
SYMPHONIE 110 Steiger 17 B 07-05-2016 17:00 11-05-2016 09:00
THALASSA(partyjacht) 36 Steiger 14 Buitenkant 12-05-2016 17:30 12-05-2016 18:45
THALASSA(partyjacht) 36 Steiger 14 Buitenkant 12-05-2016 21:45 12-05-2016 22:15
TRAVELMARVEL DIAMOND 135 Ruijterkade West 08-05-2016 10:00 10-05-2016 08:45
TRAVELMARVEL SAPPHIRE 135 Ruijterkade oost, steiger D 12-05-2016 10:00 14-05-2016 08:45
TREASURES 110 Ruijterkade West 29-04-2016 06:00 01-05-2016 08:30
TUI ALLEGRA 135 Ruijterkade oost, steiger D 30-04-2016 03:30 30-04-2016 19:00
TUI ALLEGRA 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 08-05-2016 03:30 08-05-2016 19:00
VICTOR HUGO 82 Steiger 17 A 01-05-2016 17:00 04-05-2016 23:00
VIKING ALRUNA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 30-04-2016 02:00 30-04-2016 23:00
VIKING ALRUNA 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 14-05-2016 02:00 14-05-2016 23:00
VIKING BALDUR 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 30-04-2016 08:00 01-05-2016 23:59
VIKING BRAGI 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 04-05-2016 08:00 07-05-2016 05:00
VIKING BRAGI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 13-05-2016 08:00 14-05-2016 23:59
VIKING EIR 135 Veemkade PTA, LP 5 SB (paal 8 en lager) 29-04-2016 02:00 29-04-2016 23:30
VIKING EIR 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 13-05-2016 02:00 13-05-2016 23:30
VIKING EMBLA 135 Ruijterkade oost, steiger A 05-05-2016 01:00 05-05-2016 23:59
VIKING GEFJON 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 06-05-2016 01:00 06-05-2016 23:59
VIKING GULLVEIG 135 Ruijterkade oost, steiger C 02-05-2016 08:00 03-05-2016 23:59
VIKING HLIN 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 01-05-2016 02:00 01-05-2016 23:30
VIKING IDI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 04-05-2016 02:00 04-05-2016 23:30
VIKING INGVI 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 07-05-2016 01:00 07-05-2016 23:59
VIKING KARA 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 6 08-05-2016 02:00 08-05-2016 23:30
VIKING KVASIR 135 Ruijterkade oost, steiger B 11-05-2016 02:00 11-05-2016 23:30
VIKING LOFN 135 Ruijterkade oost 12-05-2016 02:00 14-05-2016 23:30
VIKING MAGNI 135 Ruijterkade oost, steiger C 05-05-2016 08:00 08-05-2016 05:00
VIKING MAGNI 135 Ruijterkade oost, steiger C 14-05-2016 08:00 15-05-2016 23:59
VIKING MANI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 06-05-2016 02:00 06-05-2016 23:30
VIKING MIMIR 135 Ruijterkade oost, steiger D 28-04-2016 08:00 29-04-2016 23:55
VIKING SKADI 135 Ruijterkade oost, steiger C 29-04-2016 08:00 30-04-2016 23:59
VIKING SKIRNIR 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 29-04-2016 08:00 02-05-2016 05:00
VIKING SKIRNIR 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 1 08-05-2016 08:00 09-05-2016 23:59
VIKING TIALFI 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 07-05-2016 02:00 07-05-2016 23:30
VIKING VIDAR 135 Veemkade PTA, LP 1 SB (paal 32 en hoger) 03-05-2016 02:00 05-05-2016 23:30
VIKING VILI 135 Coenhaven Westerhoofd SB kop paal 11 13-05-2016 01:00 13-05-2016 23:59
VIRGINIA 68 Steiger 17 A 28-04-2016 13:00 30-04-2016 06:00